mobil menu
ara ara

Araba kiralama şartları

Anasayfa / Blog / Araba kiralama şartları

Araba kiralama şartları

Araç kiralama konusu günümüzde artık pek çok kişinin hakkında araştırmalarını yapmakta olduğu konuların başında geliyor. İster tatil için gidilen yerde gezmek adına isterse iş ya da özel amaçlardan dolayı pek çok kişi artık araç kiralama konusunda çok daha fazla araştırma yapıyorlar. Onların isteklerinin daha iyi bir şekilde yerine getirilmesi adına ise günümüzde artık çok daha geniş bir yelpaze üzerinden araçlarını kullanıcılara sunuyorlar. Alternatiflerin bu denli fazla olması ise seçimin doğru olarak yapılabilmesi konusunda sorunların ortaya çıkabilmesine neden olabiliyor. Böylesi durumların ortaya çıkmasının engellenmesi ve sorunsuzca araba kiralanabilmesi için öncelikli olarak araba kiralama şartları konusunun net olarak bilinmesi gerekmektedir.

Araba Kiralarken Bunlara Dikkat Edin

Kullanılmak istenilen araca bağlı olarak araba kiralama şartları arasında ilk sırada yer alan konu ehliyetin süresi ve yaştır. Kimi araçlar için 1 senelik ehliyet ve 20 yaşında olma yeterli olabilecekken kimi araçlarda ise asgari ehliyet yılı 5 senedir. Dolayısıyla bir arabayı kiralamadan önce bu arabanın grubunu ve grup tanımını bilmeniz önemlidir. Böylece ehliyet ve yaş şartı ile alakalı çok daha net bilgilere sahip olabilirsiniz. Kiralanacak olan aracı sadece sözleşme ve teslimat formunda ismi geçen kişi ve kişiler kullanabilecektir. Üçüncü bir kişinin aracı kullanması durumunda ortaya çıkabilecek hasarlar hiçbir şekilde güvence altında olmayacaktır. Araç kullanıcı sayısını arttırmak isteyen kişilerin mutlaka bünyemizden ek sürücü hizmeti almaları gerekmektedir.

Bunun yanı sıra araba kiralama şartları arasında en fazla sorulan sorulardan bir tanesi kiralama süresi oluyor. Kiralama süresi günlük en az 24 saat, aylık ise 23 gün üzerinden genel olarak belirlenmiştir. Tabi ki kiralanacak araca ya da özel isteklere bağlı olarak sürelerde değişimler meydana gelmektedir. Teslim tarihinde belirlenen süreden başta 2 saat olmak üzere ortaya çıkacak gecikmelerde, sözleşmede belirtilmiş olan tutar oranında ek ödeme talep edilecektir. Aracı nereden teslim aldığınız ve nereye teslim edeceğiniz de yine önemli bir detaydır. Çünkü havaalanından alıp havaalanına teslim etmekle şubeye teslim etmek fiyat değişimi anlamında önemli bir adımdır.

Araç kiralama koşulları

Araçların kullanımı esnasında ortaya çıkacak olan sonuçlar, farklı sigorta paketleri ile sizlere sunulmaktadır. Dolayısıyla araba kiralama şartları içerisinde var olan sigorta paketlerini inceleyerek arabayı kiraladığınız süre boyunca ortaya çıkacak sorunlara karşı koruma imkanına sahip olabilirsiniz. Aracı kullandığınız süre boyunca trafik kurallarına uyulmamasından ötürü ortaya çıkacak olan cezaların ödemesi ise aracı kiralayan kişiden tahsil edilecektir. Var olan ceza tanımına kural ihlallerinin yanı sıra otoyollarda ve köprülerde hatalı gişe kullanımı da dahildir.

Herhangi bir sorun meydana gelmeden rahatlıkla araç kiralamak isteyen kişiler, sunulan sözleşmede yer alan maddeleri ayrıntılı olarak inceleyerek konular hakkındaki gerekli bilgilerin tamamını elde ederek araçlarını kullanmaya başlayabileceklerdir.

tarih Haziran - 2021
okundu 5655 defa okundu Hepsini gör »

Marmaris de güvenilir araç kiralama hizmetleri

Kiralık Araba

Tatil günlerinizde veya diğer özel günleriniz için araba kiralamanız gerekebilir. Düğün, gezi, ziyaret vb tüm ihtiyaçlarınız için günlük veya haftalık araba kiralama için marmaris de doğru adres Zeus araba kiralama firması. Marmaris de araba kiralama ücreti ne kadar? bizden teklif almadan, kiralık araba özelliklerimizi incelemeden karar vermeyin. Kiralamayı düşündüğünüz araç özelliklerinin iyi olması ve diğer sigorta detayları önemlidir. Çünkü yola çıktığınızda yolculuk esnasında kötü sürprizler ile karşılaşmak çok can sıkıcı olmaktadır. Marmaris de kiralık arabalar detaylar.

Havaalanı Transfer

Muğla ile Ülkemizde turistik iller arasında liderdir. Marmaris, Bodrum, Fethiye, Köyçeğiz, Dalaman gibi tüm yaz turizmi için merkez olan yerler Muğla il sınırları içerisinde yer alır. Sizin için buralardaki tüm havaalanlarından istediğiniz yere güvenilir bir şekilde transferinizi sağlıyoruz.
Lüks ve konforlu özel tasarlanmış araçlarımız ile transferlerinizi yapıyoruz. Detaylı bilgi ve rezervazyon için sayfamızı inceleye bilirsiniz. Havaalanı transfer fiyatları, detaylar.

Tecrübe

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile en iyi hizmeti Zeus araba kiralamadan alırsınız. 1990 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan çok mutluyuz. Birçok müşterimiz artık arkadaşımız olmuş durumda. Zeus olarak marmariste biz büyük bir aileyiz. Marmaris'de araba kiralama işleriniz için yanınızdayız sizide Zeus ailesi içerisinde görmekten mutluluk duyarız.
Marmaris'te araba kiralamanın güvenilir adresi, ZEUS - Sizde yollarda kötü süprizler ile karşılaşmak istemiyorsanız adresiniz belli ;)

Araç kiralama ve daha fazlası ile ilgili güncel içerikler

hepsini gör

Marmaris'de güvenilir araç kiralama 1495 Marmaris havalimanı araç kiralama 1497 Marmaris'de haftalık araç kiralama 1521 Marmaris'de lüks araç kiralama 1490 Marmaris de arabayla gezilecek yerler 1389 Marmaris rent a car 1394 Marmaris'de uygun fiyatlı araç kiralama 1463 Marmaris araç kiralama 1435 Marmaris araç kiralama sahibinden 4816 Marmaris içmeler araç kiralama 4945
marmaris güvenilir araba kiralama

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Zeus Car Rental ile araç kiralamaya dair ihtiyaç duyduklarınız için 1990'dan bu yana buradayız.

Takip Edin:
marmaris araba kirala facebook marmaris araba kirala twitter instagram marmaris araba kirala
İletişim bilgileri
araba kiralama numarası 0 532 396 27 57
mail info(et)zeuscarrental.com
saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
adresi Sarıana Mah. 24. Sok. No 4

Marmaris/Muğla/Türkiye

© 2023 Zeus Car Rental Marmaris / MUĞLA.   Gizlilik politikasıMarmaris Araç KiralamaSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO